Adwokaci > Wykonujący zawód > Kancelarie Adwokackie
Rozwiń/Zwiń
A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
1.
Ladrowski Jarosław
Szewska 3/7, 61-760 Poznań
t/f 61-853-43-22
jaroslaw.ladrowski@adwokatura.pl
2.
Lamczyk Marek
Poznańska 62/23, 60-853 Poznań
600-097-749
marek_lamczyk@interia.pl
www.lamczyk.com.pl
3.
Lamek Tomasz
Preferencje: prawo karne, cywilne, gospodarcze
Języki: angielski, niemiecki
Plac Borek 2, 63-500 Ostrzeszów
62-735-90-49, 603-667-332
tomasz.lamek@adwokatura.pl
4.
Lamparski Krzysztof
Młyńska 5A/13, 61-729 Poznań
535-954-779
k.lamparski@cno-legal.pl
5.
Lamprycht-Janek Natalia
Błażeja 10k/2, 61-608 Poznań
607-400-567
n.lamprycht@gmail.com
6.
Landowski Bartłomiej
Nowowiejskiego 3/3, 61-731 Poznań
506-033-580
bartlomiej.landowski@interia.pl
7.
Laska Tadeusz
Preferencje: prawo cywilne, karne
Języki: niemiecki
Pocztowa 12, 78-600 Wałcz
67-258-28-25, 602-515-258
tlaska@neostrada.pl
8.
Leczykiewicz Olga
9.
Lemkowski Marcin
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze
Języki: angielski
Polna 4, 62-060 Stęszew
61-651-87-00
mlemkowski@o2.pl
10.
Lenart Mieczysław
Preferencje: prawo administracyjne, cywilne, gospodarcze,karne, spółdzielcze
Języki: rosyjski
11.
Leń Michał
Plac Wielkopolski 10/11 C m. 5, 61-746 Poznań
691-972-525
michal.len@kancelaria-len.pl
12.
Leszczyńska Dorota
Armii Krajowej 16 lok. 5, 61-374 Poznań
662 709 485
adw.dorotaleszczynska@gmail.com
13.
Leszczyński Czarosław
Preferencje: prawo cywilne, karne
Św. Wojciech 10/5, 61-749 Poznań
61-847-51-69, 61-843-31-83, 607-582-103
leszczynski.kancelaria@gmail.com
14.
Lewandowski Łukasz
Lwa 16/1, 61-244 Poznań
502-655-600
adwokat.lukasz.lewandowski@gmail.com
15.
Lewicki Michał
Języki: angielski
Rynek 14/1, 62-200 Gniezno
608-638-555, f 61-425-00-50
m.lewicki@adwokat-lewicki.pl
www.adwokat-lewicki.pl
16.
Lewicki Ryszard
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, karne
Języki: niemiecki
Rynek 14/1, 62-200 Gniezno
61-425-00-50, 606-222-453

17.
Leyk Łukasz
Filarecka 3/3, 61-502 Poznań
501-246-357 ; t/f 61-649-60-31
lukaszleyk@kancelarialeyk.com.pl
www.kancelarialeyk.com.pl
18.
Liberda Krzysztof
Preferencje: prawo administracyjne, budowlane, cywilne, gospodarcze, karne
Języki: angielski
Piekarska 5/1, 62-800 Kalisz
t/f: 62-593-14-00, 505-070-997
kancelaria@krzysztofliberda.pl
www.krzysztofliberda.pl
19.
Liberska Joanna
Jaskółki 72C, 63-440 Raszków
791-569-431
adwokat.joanna.liberska@gmail.com
20.
Liczbiński Michał
Dworcowa 62/11, 62-400 Słupca
665-052-095
adwokat.liczbinski@gmail.com
21.
Ligęza-Turlakiewicz Maria
Spółdzielców 12/4, Konin
660-916-119
m.ligeza.turlakiewicz@mlt-kancelaria.pl
22.
Lipnicka-Ręk Katrzyna
Zamkowa 11/1, 63-500 Ostrzeszów
663-693-286
kancelaria.lipnicka@gmail.com
23.
Lipski Łukasz
Sukiennicza 6, 62-800 Kalisz
62-502-62-32, f 62-508-78-84, 602-306-166
lukasz.lipski@poczta.onet.pl
www.adwokat-kalisz.com
24.
Lis Markiewicz Przemysław
Święty Marcin 80/82 lok. 335, 61-809 Poznań
601-704-218
przemyslaw@lis-markiewicz.pl
25.
Lisewska-Krzyżanowska Marta
Młyńska 6/6, 61-730 Poznań
61-892-79-20 ; 519-626-308
kancelaria@lisewska-krzyzanowska.pl
www.lisewska-krzyzanowska.pl
26.
Lisiecka Agnieszka
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, karne
Języki: angielski
Al. Marcinkowskiego 11/12, 61-827 Poznań
t/f 61-852-30-37, 607-698-130
adwokat@agnieszkalisiecka.pl
27.
Lisiecki Aleksander
Kolejowa 20/2D, 63-400 Ostrów Wlkp
692-740-359
aleksanderlisiecki@onet.eu
28.
Lisowski Stanisław
3 Maja 6, 62-600 Koło
609-229-446

29.
Lissoń Paulina
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, karne
Języki: angielski, niemiecki
Szewska 10/3, 61-760 Poznań
605-069-597
kancelaria@paniadwokat.pl
30.
Litwin Mateusz
Rawicka 1, 63-700 Krotoszyn
886 997 826
mateusz.litwin@o2.pl
31.
Lizoń Tomasz
Preferencje: prawo cywilne, karne, gospodarcze
32.
Loga Maciej
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, karne
Języki: niemiecki
B. Chrobrego 21/1, 64-100 Leszno
t/f 65-529-57-31
m.loga@wp.pl
33.
Losy Oskar
Wojskowa 7/116, 60-792 Poznań
502-725-942
oskar.losy@gmail.com
34.
Lubecka Joanna
Preferencje: prawo budowlane, nieruchomości, ochrony konkurencji i konsumentów, handlowe, transgraniczne
Nowowiejskiego 53/2, 61-734 Poznań
666-085-936
j.lubecka@stawski-syty.pl
35.
Lubik Michał
Sądowa 1/7B, 78-600 Wałcz
t: 601-643-929 ; f: 67-258-03-70
m.lubik@wp.pl
www.adwokat-lubik.pl