Adwokaci > Wykonujący zawód > Kancelarie Adwokackie
Rozwiń/Zwiń
A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
1.
Nadra Bartosz
2.
Namysł Radosław
Preferencje: prawo administracyjne, budowlane, cywilne, gospodarcze, wekslowe
Języki: angielski, rosyjski
Zamkowa 3/5, 61-768 Poznań
61-851-75-52, 660-725-800
radoslaw.namysl@kancelarianmb.pl
3.
Napierała Magdalena
al. Niepodległości 29, 61-714 Poznań
663-500-033
magdalena.napierala@interia.eu
4.
Napiórkowska Magdalena
5.
Nawrocki Krzysztof
Preferencje: prawo administracyjne, cywilne, gospodarcze, karne, pracy
Języki: angielski, niemiecki
Bolesława Chrobrego 21/1, 64-100 Leszno
691-372-737
nawrocki.adwokat@wp.pl
www.adwokat-leszno.eu
6.
Nawrot Filip
Libelta 26/6, 61-707 Poznań
61-855-35-52, 606-448-852
filip.nawrot@gazeta.pl
7.
Nawrot Sylwia
Preferencje: prawo administracyjne, budowlane, cywilne, gospodarcze
Języki: angielski,francuski,hiszpański,portugalski
Polna 53, 62-051 Wiry
501-274-654

8.
Necel Katarzyna
Plac Stefana Rowińskiego 2, 63-400 Ostrów Wlkp
t/f: 62-591-74-75
katarzyna@necel-adwokat.pl
www.necel-adwokat.pl
9.
Neyder Mariusz
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze
Języki: angielski, rosyjski
Libelta 29/3, 61-707 Poznań
t/f 61-851-60-19, 61-851-73-63
adwokaci@data.pl
10.
Niewczyk Tytus
Warpnowska 50, 60-453 Poznań
t: 792-695-095
kancelaria@niewczyk.pl
www.niewczyk.pl
11.
Niewiada Arkadiusz
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, pracy
Języki: angielski
12.
Nijakowski Bartosz
M. Konopnickiej 10a/1, 63-400 Ostrów Wlkp
509-209-619
nijak710@wp.pl
13.
Niklewicz Jędrzej
14.
Nikołajew Sergiusz
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, bankowe
Języki: angielski, niemiecki
Marszałkowska 25, 60-327 Poznań
61-862-14-05
kancelaria@nikolajew.eu
www.nikolajew.eu
15.
Nizioł Agnieszka Maria
Grobla 21, 61-858 Poznań
791-001-860
agnieszka.nizioł@adwokatura.pl
16.
Nogacka Halina
Al. Marcinkowskiego 12 B, 63-600 Kępno
62-782-22-85

17.
Norek Emil
Przybyszewskiego 36/4, 60-357 Poznań
t/f: 61-670-08-63, 601-881-626
enorek@man.poznan.pl
18.
Nowaczyk Emila
Preferencje: prawo administracyjne, cywilne, gospodarcze
Języki: angielski, niemiecki
Gen. Tadeusza Kutrzeby 16g/140, 61-719 Poznań
61-847-09-71, 61-222-54-50, 509-622-993, 508-095-743
kancelaria@nowaczyk.poznan.pl
19.
Nowaczyk Mateusz
Al. Powstańców Wlkp 82 lok.2, 64-920 Piła
692-498-618
adw.mateusznowaczyk@wp.pl
20.
Nowaczyk Przemysław
os. Przyjaźni 14/19 , 61-688 Poznań
515-141-402
przemek.nowaczyk83@gmail.com
21.
Nowaczyk Urszula
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, karne
Języki: angielski
28 Czerwca 1956r. nr 231/239, 61-485 Poznań
516-166-547
urszula.nowaczyk@sowislo.com.pl
www.nowaczyk-kancelaria.pl
22.
Nowak Artur
Preferencje: prawo cywilne,gospodarcze, karne
T. Kościuszki 30, 64-800 Chodzież
t/f 67-282-71-00, 605-601-361
artur@kancelarianowak.com.pl
23.
Nowak Irmina
Mostowa 3, 62-095 Murowana Goślina
61-812-22-57
nowak.irmina@interia.pl
24.
Nowak Karolina
Języki: angielski, francuski
Nowowiejskiego 12/1, 61-731 Poznań
61-855-18-40, 61-855-11-49, f 61-855-11-17
k.nowak@karolinanowak.com
www.karolinanowak.com
25.
Nowak Katrzyna
Kolejowa 13, 63-800 Gostyń
666-097-231
nowakkatt@gmail.com
26.
Nowak Kinga
Plac Wolności 18/IV piętro, 61-739 Poznań
t. 61 855 16 03 f. 61 855 23 13
kinga.nowak@bw-legal.pl
www.bw-legal.pl
27.
Nowak Łukasz
Dąbrowskiego 77a, 60-529 Poznań
61-853-91-59 , 721-315-698
nowak@kancelaria-msm.pl
28.
Nowak Maciej
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, karne, pracy
Języki: angielski, rosyjski
29.
Nowak Mariusz
Plac Wolności 18/1V piętro, 61-739 Poznań
61 855 16 03 Faks: 61 855 23 13
mariusz.nowak@bw-legal.pl
www.bw-legal.pl
30.
Nowak Szymon
Spółdzielców 3/2, 62-510 Konin
510-845-001
adwokat.nowak@o2.pl
31.
Nowak Witold
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, karne
Języki: angielski, niemiecki
Małeckiego 23/3, 60-708 Poznań
61-223-18-18, f 61-223-18-19, 519-827-124
kancelaria@witoldnowak.pl
32.
Nowakiewicz - Koc Barbara
os. Władysława Łokietka 12/49, 61-616 Poznań
602-380-228
barbara.nowakiewicz@gmail.com
33.
Nowakowska Joanna
Ratajczaka 18 D/1, 61-815 Poznań
669-888-090
j.nowakowska@jpn-legal.eu
www.nowakowscy.com.pl
34.
Nowakowska Renata
Sądowa 1, 63-400 Ostrów Wlkp
62-591-77-68, 62-736-27-71
r.nowakowska@jpn-legal.eu
www.nowakowscy.com.pl
35.
Nowakowska-Moch Anna
Młyńska 12/217, 61-730 Poznań
t61-853-25-30, f 61-855-36-07, 608-570-789
adwokat@nowakowska-moch.pl
www.kancelaria-adwokaci.com.pl
36.
Nowakowski Cezary
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, karne
Języki: niemiecki
Sądowa 1 , 63-400 Ostrów Wlkp
62-736-27-71
c.nowakowski@jpn-legal.eu
www.nowakowscy.com.pl
37.
Nowakowski Paweł
Działyńskich 6/4, 61-727 Poznań
61-852-55-38, f 61-641-63-64
p.nowakowski@jpn-legal.eu
www.nowakowscy.com.pl
38.
Nowicki Damian
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, karne, konstytucyjne, ubezpieczeniowe
39.
Nowicki Miłosz
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, ubezpieczeniowe, karne i administracyjne
Stary Rynek 8, 62-065 Grodzisk Wlkp
609-967-617
nmilosz@gmail.com
www.mnkancelaria.pl
41.
Noworolnik Paweł
tymczasowo zawieszony w czynnościach zawodowych, Poznań
t: 61-221-30-22 ; f: 61-221-30-44
biuro@noworolnik.com
www.noworolnik.com
42.
Nożewski Aleksander
Preferencje: prawo podatkowe, handlowe, cywilne, karne, administracyjne
K. Libelta 10/11, 61-706 Poznań
603-339-985
aleksander.nozewski@tlen.pl