Adwokaci > Wykonujący zawód > Kancelarie Adwokackie
Rozwiń/Zwiń
A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U V W Z Ż
1.
Tabędzka Aleksandra
Iłłakowiczówny 4/4a, 60-789 Poznań
606-795-735
a.tabedzka@adwokaci-twz.pl
www.adwokaci-twz.pl
2.
Taczanowska Ewelina
Preferencje: prawo cywilne
Języki: angielski
Paderewskiego 2/2, 61-770 Poznań
61-853-08-72, t/f 61-852-33-52
taczanowska@onet.eu
3.
Tajsner Marzena
ul. Młyńska 12/218, 61-730 Poznań
535-552-660
mtajsner@kt-adwokaci.pl
www.kt-adwokaci.pl
4.
Tamm Karolina
Bydgoska 2/3B, 61-127 Poznań
601-770-027
kancelaria@karolinatamm.pl
www.karolinatamm.pl
5.
Tandeck Elżbieta
Dziewińska 3, 60-178 Poznań
606-759-469, 61-851-59-51

6.
Tandeck Jerzy
Ratajczaka 28/44, 61-815 Poznań
61-851-59-51, 605-624-448
tandeck@gmail.com
7.
Taranczewska Zuzanna Barbara
Dąbrowskiego 5, 63-000 Środa Wlkp
607-426-680
zuzanna.taranczewska@gmail.com
8.
Tarka Wojciech
Dworcowa 17 lp., 64-500 Szamotuły
61-292-04-83

9.
Tarka - Dycfeld Małgorzata
Preferencje: prawo cywilne, karne
Dworcowa 17, 64-500 Szamotuły
605-887-006
adwtarka@wp.pl
10.
Tarnawska Alina
70 Pułku Piechoty 1/3, 63-300 Pleszew
609-197-565
adwokat@adwokat-tarnawska.pl
www.adwokat-tarnawska.pl
11.
Tarnawski Artur
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, karne
Języki: niemiecki
Św. Wawrzyńca 9/6, 60-539 Poznań
501-228-282
a.tarnawski@vp.pl
www.adwokat-tarnawski.poznan.pl
12.
Tatarewicz Jacek
Bolesława Prusa 16A/13, 60-819 Poznań
515-140-926
jacektatarewicz@gmail.com
13.
Teodorczak Rafał
Garbary 95/A30, 61-757 Poznań
t/f 61-826-20-60
teodorczak@poznan-kancelaria.com
14.
Terpiński Tomasz
Preferencje: prawo administracyjne, cywilne, gospodarcze, karne
Języki: angielski
Wroniecka 18/3, 61-763 Poznań
61-852-23-35, f 61-851-63-91
t.terpinski@gtk-adwokaci.pl
15.
Tetela Arkadiusz
Preferencje: prawo administracyjne, cywilne, gospodarcze, karne
Języki: angielski
Paderewskiego 2/2, 61-770 Poznań
61-852-33-52, t/f 61-853-08-72, 607-877-988
arkadiusz@tetela.pl
www.adwokat-poznan.pl
16.
Ticona Cruz Urszula
Preferencje: prawo cywilne,karne,rodzinne,gospodarcze
Języki: angielski, francuski, niemiecki, rosyjski
Warszawska 4, 63-600 Kępno
504-760-601
adwokatticonacruz@onet.eu
17.
Til Dąbrowska Anna Sara
Kochanowskiego 4/7, 60-844 Poznań
61-840-69-11
kancelaria@dabrowska-adwokaci.pl
19.
Tomaszewska Maria
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, karne
Kościuszki 9/2, 62-100 Wągrowiec
67-268-59-24,
mgtomasz@wp.pl
20.
Tomaszewska-Wójcik Agnieszka
Preferencje: prawo administracyjne, cywilne, karne
Języki: angielski, niemiecki
Chopina 23c, 62-510 Konin
63-240-00-79, 63-240-00-80, f 63-240-00-84, 503-164-198
atw@adwokat-wojcik.pl
21.
Tomaszewski Adam
Tumska 2/1, 62-200 Gniezno
698-753-173, t/f 61-865-20-21
adam.tomaszewski@otsp.pl
22.
Tomaszewski Grzegorz
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, karne
Kościuszki 9/2, 62-100 Wągrowiec
67-268-59-24
mgtomasz@wp.pl
23.
Tomaszewski Mariusz
Preferencje: prawo administracyjne, cywilne, gospodarcze, karne, pracy
Języki: angielski, francuski, rosyjski
Al. Wolności 9, 62-800 Kalisz
62-751-06-37, 602-555-143
adwokat.tomaszewski@wp.pl
24.
Tomczak-Zarębska Sylwia
Szamarzewskiego 23/5, 60-514 Poznań
737-484-809
adwokat.tomczak.zarebska@gmail.com
www.adwokattomczakzarebska.pl
25.
Tomczyk Wojciech
Rolna 27, 63-200 Jarocin
606-383-682
2zwp@wp.pl
26.
Topolewski Krzysztof
Preferencje: prawo administracyjne,cywilne,gospodarcze
Języki: angielski
27.
Torchalska Ilona
Kościuszki 6, 62-100 Wągrowiec
697-999-850
kancelaria.torchalska@onet.pl
28.
Torz Bartek
Garbary 100/4, 61-757 Poznań
607-600-762
torz.bartek@gmail.com
29.
Tracz Marcin
Garbary 95A/79, 61-757 Poznań
660-780-823
kancelaria@tracz.pro
www.tracz.pro
30.
Trelewicz Bartosz
Spółdzielców 3, 62-510 Konin
606-642-815
b_trelewicz@wp.pl
31.
Trębińska Marta
al. 1 Maja 13/806, 62-510 Konin
606-872-068
adwokat.trebinska@gmail.com
32.
Trudnowska Joanna
Plac Świętej Anny 21, 62-065 Grodzisk Wlkp
606-809-138
joanna.trudnowska@gmail.com
www.mediator-adwokat.pl
33.
Tryczyk Jacek
Piaskowa 3A/3, 61-753 Poznań
660-005-520
jacek.tryczyk@ft-adwokaci.pl
www.ft-adwokaci.pl
34.
Trzecki Michał
Preferencje: prawo karne, cywilne, gospodarcze, administracyjne
Wodna 15/4, 61-782 Poznań
693-111-622
michal.trzecki@kancelarie-wodna.pl
www.kancelarie-wodna.pl
35.
Trzybińska Alina
Preferencje: prawo administracyjne, cywilne, gospodarcze, karne, spółdzielcze
Św. Wojciech 10/3, 61-749 Poznań
601-738-584
trzybinska@gmail.com
36.
Trzybiński Ryszard
Młyńska 6/1, 61-730 Poznań
61-855-16-29, f 61-850-15-89
adwokat.trzybinski@gmail.com
37.
Trzybiński Tomasz
Preferencje: prawo administracyjne, cywilne, gospodarcze, karne
Języki: angielski
św. Marcin 73/4, 61-808 Poznań
602-332-530
trzybinski@wp.pl
38.
Tuchołka Karolina
Strzeszyńska 249A/6, 60-479 Poznań
730 014 008
karolina.tucholka@gmail.com
39.
Tulibacka Katarzyna
Garbary 95/A 30, 61-757 Poznań
t/f 61-826-20-60,606-616-919
kancelaria.hct@gmail.com
40.
Tulibacki Sławomir
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, karne
Języki: angielski
Garbary 95/A30, 61-757 Poznań
61-826-20-60, 664-770-294
s.tulibacki@adwokat-tulibacki.pl
www.kancelaria-csp.pl
41.
Tuliszka-Gümüs Anita
Preferencje: prawo cywilne, gospodarcze, karne, pracy
Języki: angielski, niemiecki
42.
Turkiewicz Matylda
Kościuszki 107/8, 61-717 Poznań
t: 512-185-299
kancelaria@matyldaturkiewicz.pl
43.
Turlej Anna
Strzałkowskiego 5/7, 60-854 Poznań
t: 607-690-360 ; f: 61-897-44-09
a.turlej@gmail.com
44.
Turski Piotr
Grunwaldzka 38, 60-786 Poznań
889-772-524
p.turski@tlen.pl
45.
Turzański Michał
Milczańska 12 B/9, 61-131 Poznań
602-648-909
kancelariaturzanski@gmail.com
46.
Tuszewski Rafał
Języki: angielski, rosyjski, chorwacki
Nowowiejskiego 57/2, 61-734 Poznań
t/f: 61-855-76-74, 509-968-834
ramatu@poczta.onet.pl
www.tuszewski.pl
47.
Tworek Paulina
Działyńskich 2/10, 61-727 Poznań
61-852-55-83

48.
Tyrakowska Martyna
Sukiennicza 5a lokal 17, 62-800 Kalisz
505-847-487
kancelaria@adwokattyrakowska.pl
www.adwokattyrakowska.pl